Aktualności

ksp.dziedzictwo.org.pl

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA RODZICOM, DZIĘKI KTÓRYM WSPANIALE ZOSTAŁ ZORGANIZOWANY DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA I RADOŚC DZIECI BYŁA DUŻA.

„Dzień Pieczonego Ziemniaka” w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Świętej Rodziny w Cieszynie to już tradycja. 28 września uczniowie, nauczyciele, rodzice, dziadkowie i przyjaciele szkoły spotkali się, by spędzić wspólnie czas, nacieszyć się swoją obecnością, skosztować prawdziwych przysmaków i stanąć do rywalizacji w przygotowanych konkursach. Okazją do świętowania było również uroczyste otwarcie nowego placu zabaw, który w pełnej krasie i użyteczności pojawił się w szkolnym ogrodzie przy ul. Błogockiej 19. Kolorowe, wszechstronne miejsce, pełne możliwości – to zasługa Rady Rodziców, którą szczególnie reprezentowały dwie panie - ogromnie zaangażowane w organizację i realizację placu zabaw. To także zasługa Stowarzyszenia „Dziedzictwo Św. Jana Sarkandra”, sponsorów i przyjaciół szkoły, którym podczas spotkania dziękowała Bożena Knobloch - wicedyrektor placówki.

Po oficjalnym przecięciu wstęgi, którego dokonały przedstawicielki Rady Rodziców - plac zabaw zapełnił się dziecięcym gwarem. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.